Přeskočit na hlavní obsah

Recenze

Dogsie - balíček plný mňamin

Dogsie jsme poprvé vyzkoušeli před dvěma roky. Tenkrát jsem o tom psala recenzi (zde) a Dogsie chválila do nebes. Od té doby jsem Dogsie měla ještě několikrát a poslední balíček mi přišel nyní v září. Chtěla bych proto udělat takovou komparaci a zjistit, co se za ty dva roky změnilo a zda Dogsie stále drží kvalitu. Více zde.
Recenze GRANULE MARP


Na trhu najdeme spoustu krmiv a vyznat se v nich je opravdu složité. Budu se tedy snažit vám hledání toho správného usnadnit a psát postupně recenze na jednotlivá krmiva. Dnes se podíváme na holistické krmivo MARP (Lamb ALS)....více zde.


Recenze balíčku Dogsie


Recenze se týká balíčků s překvapením, které si můžete koupit prostřednictvím www.dogsie.cz.
Tuto recenzi píši opravdu ráda, protože od doby, kdy jsem začala Dogsie sledovat na Instagramu, mě tento projekt a celkový přístup firmy zaujal.
Na internetu najdete několik "balíčkových"  ... více  zdehttp://www.zivotseshibainu.cz/2017/08/recenze-balicku-dogsie.html.

Recenze výrobků 4dox.cz


Na stránkách www.4dox.cz si můžete navrhnout vybavení pro svého psího miláčka. Vyberete si barvu, materiál, typ výrobku, velikost, barvu a typ písma, motivy apod. Vše je na vás a na vašem vkusu. Vždy získáte ... Více zde.

Privát Jasmin - nádherné ubytování se psem v TatráchChcete se ubytovat se psem zdarma ve Vysokých Tatrách? Pak mám pro vás tip na skvělý privát Jasmin (odkaz zde) v obci Mengusovce. Mengusovce, je obec, která se nachází 13 kilometrů od Štrbského plesa, na cestě mezi Liptovským Mikulášem a Popradem. Její poloha je tak ideální na poznání Vysokých Tater a vyhnutí se ... více zde.


Hotel Wyspiański - skvělé ubytování se psem v Krakově

Jedete do Krakova a hledáte hotel blízko centra, ve kterém se chcete ubytovat se psem? Pak je hotel Wyspiański (https://goo.gl/ldukis) tou nejlepší volbou. Jedná se o tříhvězdičkový hotel, který získal ocenění nejlepší hotel roku ve své kategorii a mohu říct, že si toto ocenění právem zaslouží. Bydlela jsem již v horších pětihvězdách a asi v žádné lepší tříhvězdě... více zde.Zjišťovat, že je život psina můžete na mém Facebooku: https://www.facebook.com/zivotseshibainu/?fref=ts nebo Instagramu @zivotseshibainu

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Můj pes není liška!

Shiba-inu Miluji to, co Šejmi každý den vymyslí. Miluji její povahu, to jak je paličatá, dominantní, sladká a nádherná. Každý den děkuji za to, že ji mám. A jsem víc a víc hrdá na to, že je celá moje (naše). Vždy se dmu pýchou, když ji venčím a ona kráčí jako královna. Našlapuje zlehka, s noblesou. Nejen, že rozzáří můj den, ona rozzáří i celé město, kterým procházíme. Má hrdost snad ani nemůže být větší. Větší nemůže být ani má jistota, že je to ten nejkrásnější pes na celém světě (stejně tak, jako má tuhle jistotu každý majitel psa). Zaručeně. Tento krásný pocit mi může zkazit jen jediné. Typická věta kolemjdoucího: „Ty jo, ta vypadá jako liška“…. A z pocitu hrdosti je pocit marnosti. Někteří trvají na tom, že to určitě liška je. Jedna malá holčička se mě dokonce se strachem v očích ptala, co je to za zvíře a nevěřila tomu, že je to pes. Je to marné, je to marné, je to marné… No tak, můj pes vážně není liška! Já to musím vědět! Můj děda totiž mnoho let na vesnici liš

Článek o šibách, který nebude v časopise

Jaké to je mít doma shiba-inu? Šiba je velmi odlišná od ostatních plemen. Je velmi inteligentní a paličatá. Žije ve svém světě a do toho pouští jen vyvolené. Být pánem šiby, je jakési privilegium, které si uvědomíte až při soužití s ní. Mít doma šibu je jako žít na houpačce, nikdy nevíte, co udělá. Někteří možná namítnou, že to nelze vědět u žádného psa, ale u šiby je to přece jen jiné. Možná je to právě její vysoká inteligence, která z ní dělá výjimečného psa. Většina psů se podřídí tomu, co chce jejich pán, ale šiba taková není. Vy musíte pochopit ji. Musíte ji respektovat a stanovovat hranice velmi opatrně, protože cokoliv uděláte špatně, xkrát se vám vrátí. Šiba není klasický pes, je to snad jiný živočišný druh. Je hrozně věrná, oddaná, ale přitom maximálně samostatná. Ona pány svým způsobem nepotřebuje, oni prostě potřebují ji. Je hodně klidná a rozvážná. Prostě nad vším hrozně dlouho přemýšlí. Je čistotná a tichá, takže ideální pes do bytu.  Je shiba vycvičitelný pes?

Výcvik pozitivkou úvod

Výcvik šib je téma samo o sobě. Objevují se názory, které říkají, že shibu prostě vycvičit nelze. Osobně se mi ale nejvíce líbí názor, že shibu nemá cenu cvičit, se šibou se musíte domluvit. Dnes už vím, že tenhle názor je nejbližší tomu, co se v reálu děje. Shiba je svá, paličatá, dělá věci s rozmyslem a nedělá věci, o kterých není přesvědčena, že mají význam. Není to žádný bláznivý ratlík, který bude skákat tak, jak pískáte. Na druhou stranu je shiba hrozně učenlivá, inteligentní. To jsou ty nejdůležitější předpoklady, se kterými se dá při výcviku pracovat. Foto: Petra Marečková  http://psipark.cz/aktuality Naše začátky ohledně výcviku byly trochu chaotické a dodnes mě to mrzí. Byli jsme, co se týče výcviku psů, úplní začátečníci. Naším cílem bylo vycvičit psa a moc jsme nepřemýšleli nad tím jak. Vybrali jsme klasický cvičák, který nám doporučila známá. Na ten cvičák chodíme dodnes, takže tu rozhodně neříkám, že to byla chyba, ale bereme ho spíše jako další krok k socia