Přeskočit na hlavní obsah

Recenze balíčku Dogsie

recenze na balíček od www.dogsie.cz
Recenze se týká balíčků s překvapením, které si můžete koupit prostřednictvím www.dogsie.cz.

Tuto recenzi píši opravdu ráda, protože od doby, kdy jsem začala Dogsie sledovat na Instagramu, mě tento projekt a celkový přístup firmy zaujal. 

Na internetu najdete několik "balíčkových" služeb, s nejrůznějšími typy produktů od ponožek až po kosmetiku, ale tento projekt je jeden z mála, u kterého věřím, že má šanci uspět. 

Cílí totiž hlavně na lidi, pro které je důležitá kvalita. Ta ve spojení se samotným faktem, že
20 % výdělku z každého balíčku jde na pomoc psům v nouzi, činí z projektu něco, co určitě stojí za to vyzkoušet. 

A nyní k samotnému balíčku. Objednali jsme klasické Dogsie za 590 Kč a přišly nám produkty, které vidíte výše. Na první pohled vše kvalitní, zdravé a od renomovaných značek. V balíčku tedy bylo těchto devět produktů:
 1. Orijen Tundra pamlsky 56,7 g - vysoce kvalitní pamlsky, čerstvé, bez konzervantů, šetrně sušené mrazem. Ze zvěřiny, křepelky a pstruha duhového. Na Heuréce seženete nejlevněji za 135 (https://pamlsky-pro-psy.heureka.cz/orijen-dog-treat-tundra-56_7-g/).
 2. MARP sušená hovězí játra 40 g - ručně vyráběné pamlsky bez chemických konzervantů a dochucovadel, hypoalergenní, bez pšenice, kukuřice a sóji. Podle https://goo.gl/5Dt1qR je seženete nejlevněji za 34 .
 3. MARP funkční pamlsky 100 g - opět hypoalergenní pamlsky bez chemických konzervantů a dochucovadel. Nejlevněji je podle https://goo.gl/XbPc36 seženete za 40 Kč.
 4. WOOLF Hearts 100 g - pamlsky bez chemických přísad, konzervantů a barviv. Podle https://pamlsky-pro-psy.heureka.cz/woolf-hearts-of-duck-or-chicken-with-rice-100g/ je seženete nejlevněji za 51 Kč.
 5. Hračka gumová dentální ryba - dentální hračka s vůní vanilky. Orientační cena 52 Kč, viz. https://goo.gl/Xmx7ua
 6. DINNER FOR DOGS Energy konzerva 200g - psí paštika v potravinářské kvalitě. Co víc k tomu dodat. Podle http://www.dinnerfordogs.cz/dokuments/cenik.pdf ji seženete za 54 Kč. 
 7. DINNER FOR DOGS Wellness 120 g - pamlsky se 70 % podílem živočišných bílkovin. Cena za tuto gramáž se mi nepodařila zjistit, ale za 4 kg je cena 525 Kč, jak se můžete přesvědčit na http://www.dinnerfordogs.cz/dokuments/cenik.pdf Takže řekněme, že je hodnota produktu kolem 30 Kč
 8. MEDITERRANEAN šunková kost 200 g - Kost bez umělých barviv, lepku a s přídavkem esenciálních olejů, minerálů a antioxidantů. Mohu říct, že voněla, jako bych Šejmince krájela známou španělskou šunku Jamón. Jsem jí tu kost i záviděla. Nenašla jsem přesnou gramáž ale podle ceny za 180 g je hodnota kolem 50 Kč.
 9. ACANA cestovní miska 3 l - cestovní miska, která se hodí pro každého, kdo podniká výlety se psem. Výrobek jsem opět na internetu nenašla. Ceny podobných misek se pohybují podle firem od 100 - 450 Kč. Budu proto předpokládat, že hodnota misky Acana je cca 200 Kč.
Balíček bychom tedy reálně mohli pořídit na internetu za cca 646 Kč, což je dokonce více, než bychom za něj zaplatili.

Co říci závěrem. Pokud chcete koupit tento balíček, tak by vás měly zajímat dvě věci. Kvalita a cena. Co se týče kvality, tak té dávám maximální počet bodů. A co se týče ceny, tak i přesto, že jsem nesehnala přesnou hodnotu některých produktů, mohu říci, že hodnota balíčku skutečně odpovídá ceně, kterou za balíček zaplatíte a reálně můžeme hovořit i o ceně vyšší. A to jsem ještě vybírala na internetu ceny k produktům u toho nejlevnějšího prodejce, takže si dovolím tvrdit, že kdybyste produkty kupovali v některém z e-shopů, zaplatili byste ještě více.  

A ještě jeden velký plus, alespoň pro mne. Musím totiž přiznat, že jsem většinu produktů z balíčku neznala. Značky ano, ale samotné produkty ne. To je ale další z důvodů, proč se mi koncept Dogsie líbí. Získáte přehled o kvalitních produktech pro psy a máte možnost se dozvědět o novinkách, které se na trhu objevují. S čistým svědomím vám můžeme já i Šejminka nákup balíčků s překvapením na www.dogsie.cz doporučit. 


Komentáře

 1. Tak o tomto boxíku pro psí miláčky slyším poprvé a vypadá moc dobře :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dogsie je super, ale těch služeb je tady víc. Mlsná Tlapka, Box4pet, atd...

   Vymazat
 2. Měli jsme předplacené na půl roku a předplatní jsem neprodloužila ze dvou důvodů. Tím prvním byl, že se začaly produkty opakovat a shodou okolností se zopakovaly dva produkty, které ani jeden našemu rozmazlenému psovi nechutnaly (vitamínová pasta pro štěnata - i když balíček je pro dospělé psy, a nějáké kostky z ovčího sádla myslím)

  Druhým důvodem je, že kromě ceny za balíček se platí ještě navíc poštovné, což na první pohled není vidět, ale dost se to tím prodraží a pak výrobky najednou vůbec nejsou levnější.

  Z hlediska osobního hodnocení se mi navíc mnoho z těch produktů nelíbilo- vitamínová pasta pro štěňata, když jsou balíčky pro dospělé psy. Růžová mašle, která přišla všem bez rozdílu zda mají psa nebo fenku (máme psa takže nevhodné), hračka do vody pro malé psy - to mi teda ukažte ty čivavy, jorkšíry a jezevčíky z pražských sídlišt kde si s tím mají jako hrát.

  Jako nápad je to roztomilý, párkrát si to objednat pro rozptýlení je ok, ale dlouhodobě teda nevím, pro nás to určitě nebylo.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Se psem k Balatonu

Balatongyörök Léto už sice pomalu končí, ale tento článek bude aktuální každý rok. Na začátku musím přiznat, že jsem byla dost skeptická vůči letní dovolené se psem. Přece jen je něco jiného, když vezmete psa na víkend po Čechách nebo někam na hory a něco jiného, když jedete k moři, v našem případě k Balatonu. Zpětně ale musím říci, že jsem byla moc ráda, že jsme ji vzali s sebou a to i přesto, že nás v mnoha ohledech omezovala a dovolená byla přece jen jiná, než kdybychom Šejminku s sebou neměli. Základní tipy, jak se psem k Balatonu: Hrad Sümeg Zařiďte si cestovní pas pro psa – zní to složitě, ale pas funguje jako očkovací průkaz. Dojděte si ke svému veterináři, který vám pas vystaví, a zároveň s tím psa naočkuje. Pokud tedy víte, že se psem budete chtít někdy vycestovat, nechte mu pas vystavit automaticky při očkování, protože jinak ho budete muset přeočkovat, i když ještě jeho očkování bude v platnosti. Po vystavení pasu, a tedy po přeočkování, může pes vycestov

Článek o šibách, který nebude v časopise

Jaké to je mít doma shiba-inu? Šiba je velmi odlišná od ostatních plemen. Je velmi inteligentní a paličatá. Žije ve svém světě a do toho pouští jen vyvolené. Být pánem šiby, je jakési privilegium, které si uvědomíte až při soužití s ní. Mít doma šibu je jako žít na houpačce, nikdy nevíte, co udělá. Někteří možná namítnou, že to nelze vědět u žádného psa, ale u šiby je to přece jen jiné. Možná je to právě její vysoká inteligence, která z ní dělá výjimečného psa. Většina psů se podřídí tomu, co chce jejich pán, ale šiba taková není. Vy musíte pochopit ji. Musíte ji respektovat a stanovovat hranice velmi opatrně, protože cokoliv uděláte špatně, xkrát se vám vrátí. Šiba není klasický pes, je to snad jiný živočišný druh. Je hrozně věrná, oddaná, ale přitom maximálně samostatná. Ona pány svým způsobem nepotřebuje, oni prostě potřebují ji. Je hodně klidná a rozvážná. Prostě nad vším hrozně dlouho přemýšlí. Je čistotná a tichá, takže ideální pes do bytu.  Je shiba vycvičitelný pes?

Můj pes není liška!

Shiba-inu Miluji to, co Šejmi každý den vymyslí. Miluji její povahu, to jak je paličatá, dominantní, sladká a nádherná. Každý den děkuji za to, že ji mám. A jsem víc a víc hrdá na to, že je celá moje (naše). Vždy se dmu pýchou, když ji venčím a ona kráčí jako královna. Našlapuje zlehka, s noblesou. Nejen, že rozzáří můj den, ona rozzáří i celé město, kterým procházíme. Má hrdost snad ani nemůže být větší. Větší nemůže být ani má jistota, že je to ten nejkrásnější pes na celém světě (stejně tak, jako má tuhle jistotu každý majitel psa). Zaručeně. Tento krásný pocit mi může zkazit jen jediné. Typická věta kolemjdoucího: „Ty jo, ta vypadá jako liška“…. A z pocitu hrdosti je pocit marnosti. Někteří trvají na tom, že to určitě liška je. Jedna malá holčička se mě dokonce se strachem v očích ptala, co je to za zvíře a nevěřila tomu, že je to pes. Je to marné, je to marné, je to marné… No tak, můj pes vážně není liška! Já to musím vědět! Můj děda totiž mnoho let na vesnici liš