Přeskočit na hlavní obsah

Privát Jasmin - nádherné ubytování se psem v Tatrách

Ubytování se psem, Vysoké Tatry
Chcete se ubytovat se psem zdarma ve Vysokých Tatrách? Pak mám pro vás tip na skvělý privát Jasmin (odkaz zde) v obci Mengusovce.


Mengusovce, je obec, která se nachází 13 kilometrů od Štrbského plesa, na cestě mezi Liptovským Mikulášem a Popradem. Její poloha je tak ideální na poznání Vysokých Tater a vyhnutí se předraženému ubytování v turisticky profláklejších místech. Navíc je v obci klid, nikde nejsou žádní turisté a za obcí budete mít dokonalý výhled na Vysoké Tatry.

Privát Jasmin se nachází u nerušné hlavní cesty, naproti louce, kde můžete bez problémů venčit psa. Hned za branou vás přivítá flegmatický pes a příjemná majitelka, která vám odpoví úplně na všechny dotazy a ukáže veškeré společenské prostory. K dispozici máte terasu, zahradu s grilem, plně vybavenou kuchyňku s myčkou a společenskou místnost s krbem a se spoustou společenských her, při kterých můžete trávit fajn večery. Pes má přístup do všech společenských prostor. Z majitelky celou dobu cítíte, jak na svůj privát dbá a jak se snaží, aby bylo vše pro hosty dokonalé. Všude je čisto a útulno. Všechny prostory jsou velmi vkusně vybaveny a je vidět, že majitelka má smysl pro detail. Fakt milé překvapení.

Ubytování se psem zdarma

Po schodech se vydáte do svého pokoje s balkonem a výhledem na Gerlachovský štít. Opět jste v krásně vybaveném pokoji, s manželskou postelí, křesly a moderní koupelnou. S sebou si vezměte jen osušku, ručníky na ruce jsou k dispozici.

No a pro nás závislé na internetu, nechybí ani Wi-Fi připojení zdarma. Takže internet zdarma, pes zdarma, parkování zdarma a příjemná cena za pobyt. Prostě ideální ubytování ve Vysokých Tatrách. Se psem nebo bez.

Jediné, co bych ubytování vytkla, nebyla úplně kvalitní matrace. Ale nebylo to rozhodně nic hrozného a na víkend to v pohodě stačí. Určitě se hrozně rádi na toto místo vrátíme.

S čistým svědomím tedy doporučuji privát Jasmin. Myslím, že budete i vy mile překvapeni a užijete si spoustu krásných chvil, jako my se Šejminkou.

Další tipy na ubytování se psem zdarma najdete zde.


Snad vtipné a poučné příběhy z psího života můžete sledovat na našem facebooku: https://www.facebook.com/zivotseshibainu/?fref=tsKomentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Se psem k Balatonu

Balatongyörök Léto už sice pomalu končí, ale tento článek bude aktuální každý rok. Na začátku musím přiznat, že jsem byla dost skeptická vůči letní dovolené se psem. Přece jen je něco jiného, když vezmete psa na víkend po Čechách nebo někam na hory a něco jiného, když jedete k moři, v našem případě k Balatonu. Zpětně ale musím říci, že jsem byla moc ráda, že jsme ji vzali s sebou a to i přesto, že nás v mnoha ohledech omezovala a dovolená byla přece jen jiná, než kdybychom Šejminku s sebou neměli. Základní tipy, jak se psem k Balatonu: Hrad Sümeg Zařiďte si cestovní pas pro psa – zní to složitě, ale pas funguje jako očkovací průkaz. Dojděte si ke svému veterináři, který vám pas vystaví, a zároveň s tím psa naočkuje. Pokud tedy víte, že se psem budete chtít někdy vycestovat, nechte mu pas vystavit automaticky při očkování, protože jinak ho budete muset přeočkovat, i když ještě jeho očkování bude v platnosti. Po vystavení pasu, a tedy po přeočkování, může pes vycestov

Článek o šibách, který nebude v časopise

Jaké to je mít doma shiba-inu? Šiba je velmi odlišná od ostatních plemen. Je velmi inteligentní a paličatá. Žije ve svém světě a do toho pouští jen vyvolené. Být pánem šiby, je jakési privilegium, které si uvědomíte až při soužití s ní. Mít doma šibu je jako žít na houpačce, nikdy nevíte, co udělá. Někteří možná namítnou, že to nelze vědět u žádného psa, ale u šiby je to přece jen jiné. Možná je to právě její vysoká inteligence, která z ní dělá výjimečného psa. Většina psů se podřídí tomu, co chce jejich pán, ale šiba taková není. Vy musíte pochopit ji. Musíte ji respektovat a stanovovat hranice velmi opatrně, protože cokoliv uděláte špatně, xkrát se vám vrátí. Šiba není klasický pes, je to snad jiný živočišný druh. Je hrozně věrná, oddaná, ale přitom maximálně samostatná. Ona pány svým způsobem nepotřebuje, oni prostě potřebují ji. Je hodně klidná a rozvážná. Prostě nad vším hrozně dlouho přemýšlí. Je čistotná a tichá, takže ideální pes do bytu.  Je shiba vycvičitelný pes?

Můj pes není liška!

Shiba-inu Miluji to, co Šejmi každý den vymyslí. Miluji její povahu, to jak je paličatá, dominantní, sladká a nádherná. Každý den děkuji za to, že ji mám. A jsem víc a víc hrdá na to, že je celá moje (naše). Vždy se dmu pýchou, když ji venčím a ona kráčí jako královna. Našlapuje zlehka, s noblesou. Nejen, že rozzáří můj den, ona rozzáří i celé město, kterým procházíme. Má hrdost snad ani nemůže být větší. Větší nemůže být ani má jistota, že je to ten nejkrásnější pes na celém světě (stejně tak, jako má tuhle jistotu každý majitel psa). Zaručeně. Tento krásný pocit mi může zkazit jen jediné. Typická věta kolemjdoucího: „Ty jo, ta vypadá jako liška“…. A z pocitu hrdosti je pocit marnosti. Někteří trvají na tom, že to určitě liška je. Jedna malá holčička se mě dokonce se strachem v očích ptala, co je to za zvíře a nevěřila tomu, že je to pes. Je to marné, je to marné, je to marné… No tak, můj pes vážně není liška! Já to musím vědět! Můj děda totiž mnoho let na vesnici liš