Přeskočit na hlavní obsah

Dogsie - balíček plný mňamin

Dogsie jsme poprvé vyzkoušeli před dvěma roky. Tenkrát jsem o tom psala recenzi (zde) a Dogsie chválila do nebes. Od té doby jsem Dogsie měla ještě několikrát a poslední balíček mi přišel nyní v září. Chtěla bych proto udělat takovou komparaci a zjistit, co se za ty dva roky změnilo a zda Dogsie stále drží kvalitu.


V prvé řadě se změnila cena. Za Šejmi, tedy "malého mazlíka do 10 kilo", se již neplatí 590 Kč, ale 420 (pokud tedy nechcete dlouhodobější variantu a jen objednáte jeden balíček na zkoušku, v opačném případě je cena ještě nižší). Tím se ale také snížil počet produktů. Z devíti na pět. Tento údaj ale berte s rezervou, protože počet kusů určitě není garantován a spíš by vás měla zajímat hodnota balíčku jako takového.

Za mne musím říct, že mě těší, že Dogsie zachovává dvě základní věci, které se mi na celém konceptu líbí, a tím jsou kvalitní produkty a pak to, že mě neustále seznamuje s něčím novým. Přece jen za ta léta v psím světě jsem toho již viděla hodně a i tak mě dokáže balíček od Dogsie překvapit. V tom zářijovém například vařeným kuřecím filetem od Great Dainties, který je vyroben z čerstvého masa, bez chemických a konzervačních látek a umělých barviv. Stále je také zachováno to, že je součástí balíčku hračka.


A co zářijový balíček obsahuje?


 1. Pískací krokodýl od Kiddog (prodejní cena 26 Kč)
 2. Vařený kuřecí filet od Great Dainties (prodejní cena 57 Kč)
 3. Pamlsky z kachního masa od Perrito  (prodejní cena 65 Kč)
 4. Přírodní sušený pamlsek kachní filety od Kiwi Walker (prodejní cena nezjištěna, odhad 190 Kč)
 5. Výcviková pochoutka pro psy od Enjoy Dog Treats (prodejní cena nezjištěna, odhad 80 Kč)
Celkovou hodnotu balíčku tedy odhaduji na 418 Kč. Samozřejmě se jedná o odhad a i ceny, které jsem u prvních tří bodů volila, jsem brala ty nejnižší, které jsem našla, ale i tak se dá dojít k závěru, že stále hodnota balíčku koresponduje s cenou, kterou za Dogsie zaplatíte. Za mne tedy spokojenost, hlavně co se kvality produktů týče.Komentáře

 1. Měli jsme předplacené na půl roku a předplatní jsem neprodloužila ze dvou důvodů. Tím prvním byl, že se začaly produkty opakovat a shodou okolností se zopakovaly dva produkty, které ani jeden našemu rozmazlenému psovi nechutnaly (vitamínová pasta pro štěnata - i když balíček je pro dospělé psy, a nějáké kostky z ovčího sádla myslím)

  Druhým důvodem je, že kromě ceny za balíček se platí ještě navíc poštovné, což na první pohled není vidět, ale dost se to tím prodraží a pak výrobky najednou vůbec nejsou levnější.

  Z hlediska osobního hodnocení se mi navíc mnoho z těch produktů nelíbilo- vitamínová pasta pro štěňata, když jsou balíčky pro dospělé psy. Růžová mašle, která přišla všem bez rozdílu zda mají psa nebo fenku (máme psa takže nevhodné), hračka do vody pro malé psy - to mi teda ukažte ty čivavy, jorkšíry a jezevčíky z pražských sídlišt kde si s tím mají jako hrát.

  Jako nápad je to roztomilý, párkrát si to objednat pro rozptýlení je ok, ale dlouhodobě teda nevím, pro nás to určitě nebylo.

  OdpovědětVymazat
 2. No tedaaaa. To je pecka, dogsie jsem vůbec neznal. Děkuji za fajn hodnocení.
  To je celkem podobný jak jsem si objednával balíček kávy, co chodil každý měsíc a až po rozbalení jsem se dozvěděl co zde bude. Toto je celkem podobný jen pro psy :D Skvělý :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Se psem k Balatonu

Balatongyörök Léto už sice pomalu končí, ale tento článek bude aktuální každý rok. Na začátku musím přiznat, že jsem byla dost skeptická vůči letní dovolené se psem. Přece jen je něco jiného, když vezmete psa na víkend po Čechách nebo někam na hory a něco jiného, když jedete k moři, v našem případě k Balatonu. Zpětně ale musím říci, že jsem byla moc ráda, že jsme ji vzali s sebou a to i přesto, že nás v mnoha ohledech omezovala a dovolená byla přece jen jiná, než kdybychom Šejminku s sebou neměli. Základní tipy, jak se psem k Balatonu: Hrad Sümeg Zařiďte si cestovní pas pro psa – zní to složitě, ale pas funguje jako očkovací průkaz. Dojděte si ke svému veterináři, který vám pas vystaví, a zároveň s tím psa naočkuje. Pokud tedy víte, že se psem budete chtít někdy vycestovat, nechte mu pas vystavit automaticky při očkování, protože jinak ho budete muset přeočkovat, i když ještě jeho očkování bude v platnosti. Po vystavení pasu, a tedy po přeočkování, může pes vycestov

Článek o šibách, který nebude v časopise

Jaké to je mít doma shiba-inu? Šiba je velmi odlišná od ostatních plemen. Je velmi inteligentní a paličatá. Žije ve svém světě a do toho pouští jen vyvolené. Být pánem šiby, je jakési privilegium, které si uvědomíte až při soužití s ní. Mít doma šibu je jako žít na houpačce, nikdy nevíte, co udělá. Někteří možná namítnou, že to nelze vědět u žádného psa, ale u šiby je to přece jen jiné. Možná je to právě její vysoká inteligence, která z ní dělá výjimečného psa. Většina psů se podřídí tomu, co chce jejich pán, ale šiba taková není. Vy musíte pochopit ji. Musíte ji respektovat a stanovovat hranice velmi opatrně, protože cokoliv uděláte špatně, xkrát se vám vrátí. Šiba není klasický pes, je to snad jiný živočišný druh. Je hrozně věrná, oddaná, ale přitom maximálně samostatná. Ona pány svým způsobem nepotřebuje, oni prostě potřebují ji. Je hodně klidná a rozvážná. Prostě nad vším hrozně dlouho přemýšlí. Je čistotná a tichá, takže ideální pes do bytu.  Je shiba vycvičitelný pes?

Můj pes není liška!

Shiba-inu Miluji to, co Šejmi každý den vymyslí. Miluji její povahu, to jak je paličatá, dominantní, sladká a nádherná. Každý den děkuji za to, že ji mám. A jsem víc a víc hrdá na to, že je celá moje (naše). Vždy se dmu pýchou, když ji venčím a ona kráčí jako královna. Našlapuje zlehka, s noblesou. Nejen, že rozzáří můj den, ona rozzáří i celé město, kterým procházíme. Má hrdost snad ani nemůže být větší. Větší nemůže být ani má jistota, že je to ten nejkrásnější pes na celém světě (stejně tak, jako má tuhle jistotu každý majitel psa). Zaručeně. Tento krásný pocit mi může zkazit jen jediné. Typická věta kolemjdoucího: „Ty jo, ta vypadá jako liška“…. A z pocitu hrdosti je pocit marnosti. Někteří trvají na tom, že to určitě liška je. Jedna malá holčička se mě dokonce se strachem v očích ptala, co je to za zvíře a nevěřila tomu, že je to pes. Je to marné, je to marné, je to marné… No tak, můj pes vážně není liška! Já to musím vědět! Můj děda totiž mnoho let na vesnici liš