Přeskočit na hlavní obsah

Vybrali jsme Brunio

www.brunio.cz
Změna psí stravy je velkým krokem, který je potřeba dobře promyslet. Znám kolem sebe spoustu lidí, kteří mění psům žrádlo jako ponožky, a to rozhodně není dobře. Rozhodí se tím psům trávení, což vede k zažívacím problémům. O špatném využití živin ani nemluvě.

My tedy rozhodně Šejmince neměníme stravu, jak nás napadne a než jsme přešli na Brunio, zjistili jsme si o firmě a jejích výrobcích mnoho informací.

Pokud vám Brunio nic neříká, je to tím, že značka změnila nedávno název. Dříve se jmenovala Health4dog. Jedním z důvodů, proč nás nadchla, je příprava stravy z kvalitních surovin. Na odpady, které se dávají do granulí, můžete u Brunia zcela zapomenout. Psi dostávají stravu složenou z ideálního poměru masa, zeleniny a přílohy. Je tedy zaručen dostatečný příjem vitamínů a minerálů. Na to má vliv i způsob, jakým je strava připravována, tedy v páře.
Dost nás přesvědčila skutečnost, že jídlo bylo vytvořeno odborníky na výživu psů. Navíc je v potravinářské kvalitě, a to je přesně to, co si myslím, že si můj pes zaslouží.

Jak jsem již nedávno psala, Šejminka má problémy s drbáním. A drbání byl vlastně jeden z důvodů, proč vznikla tato strava, kdy majitelka firmy se snažila vyřešit tyto obtíže u svého psa.

I díky tomu vznikla vařená strava pro psy, kdy si můžete vybrat z několika složení. Šejminka má nejraději rybí a kuřecí s pohankou, ale koupit se dají i varianty: krůtí, hovězí a zvěřina.
Jsem moc ráda, že existují firmy, které si uvědomily, že i psi si zaslouží kvalitu.


Komentáře

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Výměna kdekoli - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

    Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Článek o šibách, který nebude v časopise

Jaké to je mít doma shiba-inu?
Šiba je velmi odlišná od ostatních plemen. Je velmi inteligentní a paličatá. Žije ve svém světě a do toho pouští jen vyvolené. Být pánem šiby, je jakési privilegium, které si uvědomíte až při soužití s ní. Mít doma šibu je jako žít na houpačce, nikdy nevíte, co udělá. Někteří možná namítnou, že to nelze vědět u žádného psa, ale u šiby je to přece jen jiné. Možná je to právě její vysoká inteligence, která z ní dělá výjimečného psa. Většina psů se podřídí tomu, co chce jejich pán, ale šiba taková není. Vy musíte pochopit ji. Musíte ji respektovat a stanovovat hranice velmi opatrně, protože cokoliv uděláte špatně, xkrát se vám vrátí. Šiba není klasický pes, je to snad jiný živočišný druh. Je hrozně věrná, oddaná, ale přitom maximálně samostatná. Ona pány svým způsobem nepotřebuje, oni prostě potřebují ji. Je hodně klidná a rozvážná. Prostě nad vším hrozně dlouho přemýšlí. Je čistotná a tichá, takže ideální pes do bytu. 
Je shiba vycvičitelný pes? Myslíte si,…

Výcvik pozitivkou úvod

Výcvik šib je téma samo o sobě. Objevují se názory, které říkají, že shibu prostě vycvičit nelze. Osobně se mi ale nejvíce líbí názor, že shibu nemá cenu cvičit, se šibou se musíte domluvit. Dnes už vím, že tenhle názor je nejbližší tomu, co se v reálu děje. Shiba je svá, paličatá, dělá věci s rozmyslem a nedělá věci, o kterých není přesvědčena, že mají význam. Není to žádný bláznivý ratlík, který bude skákat tak, jak pískáte. Na druhou stranu je shiba hrozně učenlivá, inteligentní. To jsou ty nejdůležitější předpoklady, se kterými se dá při výcviku pracovat. Foto: Petra Marečková http://psipark.cz/aktuality
Naše začátky ohledně výcviku byly trochu chaotické a dodnes mě to mrzí. Byli jsme, co se týče výcviku psů, úplní začátečníci. Naším cílem bylo vycvičit psa a moc jsme nepřemýšleli nad tím jak. Vybrali jsme klasický cvičák, který nám doporučila známá. Na ten cvičák chodíme dodnes, takže tu rozhodně neříkám, že to byla chyba, ale bereme ho spíše jako další krok k socializaci Šejmin…

Strach psů z petard a co s tím

Silvestr je pro nás spojen s pořádáním oslav a veselím, bohužel ale také s petardami a ohňostroji. Zatímco nás tyto oslavy většinou nechávají klidnými, pro psy jsou velmi stresujícím obdobím. Jsou psi, kteří jsou doslova paničtí a bohužel se najdou i případy, kdy jejich strach skončí tragicky.Proč se psi bojí petard? Hlavní důvody, proč se psi bojí petard, jsou dva. Prvním je samotný zvuk rachejtlí. Psi mají totiž